www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

AML,MOLIM VAS OCAJNA SAM
Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
binaca

PostPostano: uto sij 30, 2007 12:20 am    Naslov: Citiraj i odgovori

zdravo svima.nadam se da se sve dobro odvija sto i zelim.veka sta ima s tvojim momkom?nadam se da sve ide najbolje kako moze.jeli u bolnici?kako podnosi kemo ovaj put?molim te javi mi sta se zbiva ok.pusa velika svima i pozdrav veliki.
binaca Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
veka77

PostPostano: sri sij 31, 2007 1:15 am    Naslov: hvala sto brines Citiraj i odgovori

Nema jos nista novo tek se pre 2 dana vratio u bolnici, sa strahom ocekujemo rezultate o odgovor na pitanje da li je usao u remisiju.To je za sada , hemiju pocinje tek za par dana.Ima nizak hemoglobin pa nas to brine zbog remisije.Pozdrav svima i molim vas da li neko zna moze li se postici remisija kasnije u 3 ili 4 fazi?
[Vrh]
binaca

PostPostano: sri sij 31, 2007 10:02 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

ja se nadam da ce sve bit ok,a i kod moje mame su nalazi varirali tako da ja mislim nemate previse brige oko toga,jer dotori nebi krenuli ponovo s kemo ako nisu zadovoljni s nalazima.a vjeruj ja ti se doista nerazmijem u tu remisiju,ja koliko znam da je to stanje mirovanja blasti poslije terapije.a mi smo pred kraj-hocu reci zadnje terapije- lijecenja pustili doktore da vode racuna jer su rekli da sve ide onako kako treba i mogu se raditi terapije,a oni bi obavjestili da nesto nije ok.vi se samo borite da on dobije sve sto budu trazili i doktori a i on sam.i ja se iskreno nadam da ce sve biti ok.samo polako i s vjerom.pusa velika.
i ako ti nebude tesko da nas obavjestis o situaciji oki Wink
[Vrh]
osijekljuba

PostPostano: sub vel 03, 2007 7:33 pm    Naslov: Pozdrav Veka! Citiraj i odgovori

Pozdrav Veka! Ne znam ti detaljnije odgovoriti.drži se!
Prijatelj

PostPostano: sri vel 07, 2007 3:10 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Ima jedan Japanski proizvod pod imenom ImmunoMax AHCC koji ima jako dobre rezultate. www.ImmunoMax.info
[Vrh]
veka77

PostPostano: sri vel 14, 2007 11:36 pm    Naslov: Novosti Citiraj i odgovori

Zelim da sa vama podelim neke nove detalje u vezi toka bolesti.Trenutno je usao u remisiju ali mora da prodje ovaj 3 ciklus hemoterapije,zatim 4 pa tek onad transplatacija koja je neminovna.Jos uvek nije usao u periodu aplazije to ocekujemo ovih dana tako da se nadam da ce nus pojave biti blaze.Hvala svima koji su uz nas....
[Vrh]
veka77

PostPostano: pet ožu 16, 2007 5:59 pm    Naslov: Transplatacija Citiraj i odgovori

Molim svi oni koji znaju da mi kazu koliko dugo traje boravak u bolnici posle transplatacije i za koji se vremenski period se moze reci da li je trasplatacija uspela?Hvala
[Vrh]
visnja71

PostPostano: sri ožu 21, 2007 7:05 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

nakon trasplantacije bio je jos 15 dana u bolnici, a kontrolu je imao kroz 20 dana, kada su mu napisali da obrada pokazuje da je osnovna bolest u remisiji
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mare

PostPostano: sri tra 18, 2007 8:47 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Hej! Šta ima?ne javljaš se????
[Vrh]
veka77

PostPostano: sub tra 21, 2007 10:59 pm    Naslov: cekamo Citiraj i odgovori

Mare nista novo, prosla je 4 hemoterapija.Mora da ide na transplataciju ali jos uvek se ne zna gde, ko ce ga prihvatiti...najverovatnije Italija ali ceka se odgovor da li ce ga prihvatiti...
Javljam se
[Vrh]
mare

PostPostano: pon svi 21, 2007 1:44 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Ej draga! kako tvoj dečko? Što se dešava?
[Vrh]
binaca

PostPostano: uto srp 17, 2007 10:49 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

zdravo nadam se da je kod vas sve ok,jer kod mene nazalost nije.mama je vec 20 dana u bolnici.bolest se vratila Sad 40%,odradila je jednu kemo,sad je u aplaziji,koju veoma tesko podnosi.
ako neko zna da mi javi koliko je kriticno kad se bolest vrati u roku od godiniu dana?
veoma mi je tesko s obzirom da moram mamu gledat u ovakvom stanju,i psihickom i fizickom.ali ja nezelim da gubim nadu.stoga ako mi neko moze nesto vise reci?jer sam ja sada blokirala Crying or Very sad
hvala unaprijed
[Vrh]
visnja71

PostPostano: sri srp 18, 2007 7:35 am    Naslov: Citiraj i odgovori

pozdrav tebi i tvojo mami, citala sam malo tvoje postove ali nigdje nisam vidjela da li su njoj radili transplataciju? Sto se tice povratka tu ti ne mogu pomoci, sta kazu doktori?
[Vrh]
binaca

PostPostano: sri srp 18, 2007 9:31 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

hvala na javljanju.mama nije transplantirana,jer joj doktori nisu ni predlagali.bili su rekli da je u remisiji i da netreba jer se kao takva moze drzati godinama.ali se bolest vratila nazalost,pa me interesuje zna li iko ista.doktorica kaze da je mogucnost da se dodje ponovo do remisije i ja se iskreno nadam i molim Boga.pa me interesuje dali je moguce raditi transplantaciju u ovakvim slucajevima?jer ja kako vidim njsta bez nje,vece su mogucnosti da se nece smirit bolest nego da hoce Sad ali iskreno u bosni je ludnica sto se tice ovoga svega,meni se iskreno neda ni razgovarati vise s doktorima,jer meni djeluje da izgleda ni oni neznaju dovoljno i ni usto nisu sigurni,a to me izludjuje skroz.pa pleace ako iko ima ovakav slucaj da mi se javi,jer me ubi ova neizvjesnost.nadam se da kod ostalih sve ide dobro.
veliki pozdrav
[Vrh]
visnja71

PostPostano: čet srp 19, 2007 6:33 am    Naslov: Citiraj i odgovori

vidis to je problem ovog foruma, ima toliko ljudi prijavljenih i nitko nece reci svoja iskustva, traziti savjet, svi se nekako zatvaraju, ne razumijem zasto se boje ili srame ili ne znam sto podjeliti svoje iskustvo ili iskustvo bliznjega s ostalima. Crying or Very sad Bila sam na jedoj temi postavila pitanje, ama bas nitko nije niti pokusao odgovoriti, tako iskreno ne znam koliko brzo ces dobiti neki odgovor, jedino ako mozda nekoga ova poruka potakne da se javi, nadam se da ce sve biti u redu s vama Wink nekada kada itgleda crno, mozda i nije bas tako, samo mi vidimo onu najgoru soluciju. Drzi se i ma sta se desilo, ovo malo ljudi na forumu je uz tebe Razz
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Stranica 3 / 4.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.