www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

AML,MOLIM VAS OCAJNA SAM
Prethodna  1, 2, 3, 4

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
binaca

PostPostano: uto srp 24, 2007 6:00 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

hvala na podrsci.i mene malo buni to sto niko nezeli da razgovara.ja sam uvijek za podjeliti savjet i primiti ga.a ovo cekanje me izludi.mama svaki dan ima temperaturu,ima rane u ustima,ipaljenu subklaviju,ma ludnica ziva Crying or Very sad ali naj gore od svega je sto ona polako gubi volju sto mene izludjuje.ja sam juce jednostavno exspladirala i evo i cijelo vrijeme samo placem i nemogu nikako da se zaustavim.
a nista neznam sta da radim,niti doktori sta govore niti bilo ko drugi.
izvinite narode ako ja tusim ali sad sam u toj fazi Sad

bila bi zahvalna ako mi ko sta zna reci?
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
sunshine-ica

PostPostano: uto srp 31, 2007 10:37 am    Naslov: Citiraj i odgovori

bog svima,evo ja se već neko vrijeme nisan javljala,ali imam opravdan razlog za to...Evo u subotu,prije 3 dana imala sam nesrodnu transplataciju i hvala dragom Bogu sve je prošlo u redu...i sad se odlićno osjećam,ali doktor kaže da se reakcije na transplatat očekuju već za koji dan,no spremna sam i na to,na sve...Samo vam želim svima poručit da se moramo borit i vjerovat da će sve ovo brzo proć,da će sve to bit iza nas i da ćemo ponovno živjeti punim plućima,mi a i naši najbliži koji sve prolaze s nama...Ja ne znam što me još čeka,iskreno bilo me jako strah ove transplatacije jer sam se svega nagledala,ali isto tako vidim ovdje puno ljudi koji se bore i uspijevaju...Zato i ja ću se borit za svoje izlječenje i vjerujem da ću pobijediti,OPET...
[Vrh]
visnja71

PostPostano: uto srp 31, 2007 3:43 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

svaka ti cast, veliki pozdrav i samo tako naprijed!
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
binaca

PostPostano: uto srp 31, 2007 8:23 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

eh kako volim optimiste to je cudo jedno Smile sunshine-ica tebi svaka cast i svu ti srecu zelim na skorom oporavku bez ikakvih problema i dug i sretan zivot uz puno zdravlja i ljubavi. ja se nadam da ce i s mojom mamom biti akoBogda sve uredu,trenutno je relativno ok,temperature nisu visoke jos je u aplaziji,doktori jos nista negovore Sad ali ja nezelim da razmisljam negativno.
kazite mi zna li neko kako ide to s transplantacijom kod osoba kao sto je slucaj moje mame.49 joj je godina i ima relaps bolesti nakon 6 mjeseci remisije.zivo me interesira.
i kazite mi koliko se krece tamo transplantacija koliko para i to?
unaprijed zahvalna
sretno svima
[Vrh]
visnja71

PostPostano: sri kol 01, 2007 6:49 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Kod nas je to bilo besplatno, nakon kaj je nakon trece kemo bio u remisiji, uzeli su mu maticne stanice i kada mu se krvna slika poboljsala onda su mu vratili, kod nas je to bilo sve relativno brzo gotovo, jer nismo trebali traziti donatora
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mare

PostPostano: čet kol 02, 2007 9:02 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Draga Milena,
jako sam sretna zbog tebe. I moj Velimir je na sterilnoj u kabini i tamo sam svaki dan pa se možemo i vidjeti, ako što trebaš, javi.
Btw. ima li tamo priključak za inernet ili imaš bežični?
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4
Stranica 4 / 4.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.