www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

MA OVA ME LEUKEMIJA UBILA PSIHICKI
Prethodna  1, 2, 3

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mpodun12@

PostPostano: ned lip 12, 2011 10:41 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Evo ja asmatična baba kašljem i pljujem po kući da mi se povraća samoj od sebe.Nije mi ovak bilo od kad sam se razboljela ali valjda je velika vlaga u zraku ili koji k.....i tako mući me srce ,pluća,tlak,surla mi začepljena,glava mi ko balon ali inaće sam ok.Kaj ima kod tebe nova??kako tvoja depra??Mani se antidepresiva jer su sve smeće nego ženu pod ruku i u šumarak.... Razz ejjj bosno bosno mojaaaaa
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Kaya001

PostPostano: pon srp 25, 2011 1:06 pm    Naslov: hallo Citiraj i odgovori

evo da se i ja priključim..nekako mi baš ova tema odgovara....
inače...ja sam Katarina...imam 26 godina (za 20 dana Razz)...od svoje 18 godine bolovala sam od leukopenie...razina leukocita u krvi znala je pasti i na 1,8...nakon nekih 2 godine stanje se malo poboljšalo...mislila sam da je to to...no nakon poroda (tad sam imala nepunih 21 godinu) se leukopenia opet vratila...a s njom i anemia, umor, učestala krvarenja iz nosa, jače menstruacije, slabost, umor....radili su mi sternalnu punkciju koštane srži i otkrili nizak broj blasta....ali ništa i dalje nije ukazivalo na nešto gore....tad nisam dobila nikakvu ni terapiju za neko poboljšanje....to se vuklo tako do prije 2 i pol godine...već sam tada to malo i zanemarila....kako bolujem i od epilepsije...poslali su me da vadim jetrene enzime i KKS....tad su otkrili abnormalno visok broj leukocita koji je bio u rastu...nakon toga su mi najrpije vadili svakih dva tjedna krv.....stalno....a leukociti su rasli....dok nisu došli do 198 x10 na 9/L....tad sam tek bila poslana hematologu koji mi je tada uradio razne pretrage na kraju koje mi je dijagnosticirao KML (kroničnu mijeloičnu leukemiju)...nije mi naravno bilo svejedno...ali nije mi bilo druge nego misliti o svome djetetu i krenuti u borbu...pokušavala sam sa raznim prirodnim preparatima....aloe vera....shi take....ma svašta....no sad sam već došla do prelaza u akutnu fazu....trenutno...primila sam 4 kure kemoterapija...i upravo čekam transplantaciju koštane srži..tj. matičnih stanica iz krvi koštane srži...od nesrodnog donora....mene samo zanima ....što me sve čeka tijekom transplantacije....kako to izgleda...na šta se moram pripremiti.... hvala vam...
SmileSmileSmile
dar.gal

PostPostano: čet vel 28, 2013 7:50 pm    Naslov: pozdrav Citiraj i odgovori

Samo da vas pozdravim........ Zivi zdravi? kako ste mi?
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Prethodna  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.