www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Zračenje - neprestani kašalj

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Radioterapija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Milenko

PostPostano: uto vel 19, 2013 12:16 pm    Naslov: Zračenje - neprestani kašalj Citiraj i odgovori

Pozdrav!

Liječim se od tumora limfona 8 godina, prošao sam sve moguće kemo terapija koje su mi bile dostupne, prošao sam transplantaciju koštane srži i to nažalost nije uspijelo dobro je bilo godinu i pola dana i tada se stanje vratilo na isto te su mi doktori preporučili zračenje ili ponovna transplantacija ali sada od strane druge osobe prvobitna je bila autotransplantacija. Žračenje koje sam spominjao odvijalo se u područiju vrata gdje mi je sada oštećena sluznica te me to sada ceć posljednjih godinu dana muči, neprestani kašalj koji prelazi u gušenje, bio sam kod pulmologa on nezna ništa, bio sam kod svoje doktorice s hematologije ona nezna ništa, krvan slika je odlična nikada nije bila bolja samo taj kašalj, doktori govore da nema lijeka za izličenje sluznice nego se to mora samo čekati da se oporavi ali meni je svaki dan sve gora situacija nemogu napraviti 2 koraka da me neuguši kašalj mogu samo ležati i to je to čak nije sjediti nije opcija.

Te bi vas molio ako je netko imao sličmih problema i ako netko nešto zna u vezi sluznice kako poboljšati njeno izlječenje, i ako znate neke preparate i lijekove neka pomogne?

Hvala vam unaprijed!
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Radioterapija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.