www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

O forumu

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Vaše opaske u vezi foruma
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost

PostPostano: pon ožu 20, 2006 1:59 pm    Naslov: O forumu Citiraj i odgovori

Ovaj forum sigurno će mnogima koristiti, kako oboljelima tako i članovima njihovih obitelji, prijateljima i svima koji su na bilo koji način potpora. HVALA ZA FORUM! Laughing
[Vrh]
Anđel

PostPostano: pet svi 19, 2006 9:27 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Čini mi se da nam se forum više pregledava, nego što se aktivno sudjeluje.Bilo bi dobro da smo malo više otvoreni i da se ne bojimo komunicirati.Možda nam se vremenom pridruže i neke stručne osobe koje volontiraju u udruzi i pomognu u nepoznatom. Shocked
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
lavina2
Gost

PostPostano: čet svi 25, 2006 9:49 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Upravo to!!Izgleda da je ljudima teško komunicirati, a ja im poručujem da je to još jedna stvar koju moraju promijeniti da bi kvalitetnije mogli živjeti!!! Rolling Eyes
[Vrh]
lavina2
Gost

PostPostano: sub lip 03, 2006 4:01 pm    Naslov: akcija za KRIJESNICU Citiraj i odgovori

SVI LJUDI KOJI MOGU; SVI DOBRE VOLJE;POZIVAM VAS NA MAKSIMIRSKI STADION SUTRA U 18.00h NA DERBI; ZA KRIJESNICU;KLINCE I KLINCEZE; I ZA ONE VEĆE!!!!!!!!!!!!!!!!LEGENDE-ZVIJEZDE/BUDITE I VI NEČIJA ZVIJEZDA; BUDITE HUMANI!!!ulaznice 10,20,30kn, oni koji ostaju doma,darujte poziv il sms....
[Vrh]
Pija

PostPostano: pon lip 05, 2006 10:14 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Cak je i kisa znala kad treba prestat;) Ja sam gledala na tv, bilo je super........svaka cast, i slala smse dok mi muz nije reko da se malo skuliram Rolling Eyes Twisted Evil
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
LAVINA2
Gost

PostPostano: uto lip 06, 2006 1:55 pm    Naslov: DERBI Citiraj i odgovori

BILO JE SUPER!Prekrasno je vidit pun stadion za takvu stvar.
[Vrh]
hari

PostPostano: čet svi 06, 2010 9:05 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

I tko kaze da zene puno pricaju? Hajdemo cure i zene malo tipkati
pomagač

PostPostano: uto lis 26, 2010 8:38 am    Naslov: zaključane teme Citiraj i odgovori

Uočio sam da su sve teme "Pitajte dr. Labara" zaključane!? To je, predmnijevam stoga što uvaženi stručnjak vjerojatno nema vremena odgovarati na naša pitanja? U tom slučaju, predložio bih da se možda dovede koji drugi stručnjak da povremeno pokuša odgovoriti na naše upite.
[Vrh]
mirna
Site Admin

PostPostano: sri lis 27, 2010 9:15 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Slažem se i budem zatražila od prof. Labara da nam preporuči nekoga za stručni medicinski support. Na žalost, prof. Labar nije baš uvijek stigao odgovoriti na sva pitanja, pa se desilo da neka ostanu duže vrijeme otvorena, a u tom slučaju tema gubi smisao.
Osobno mislim da su teme "Pitanja" jako interesantne oboljelima i njegovateljima, te da trebamo imati nekoga od strane struke na raspolaganju.
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Eka

PostPostano: pet sij 19, 2018 10:05 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Priključila sam se forumu, no čini mi se, da nije baš aktivan, što me Pozdrav svima.. iznenadilo - ili se varam?
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Vaše opaske u vezi foruma Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.