www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Akutna mielomonogena leukemija

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Vesna

PostPostano: pet ruj 22, 2006 12:20 pm    Naslov: Akutna mielomonogena leukemija Citiraj i odgovori

Zdravo svima, nova sam na forumu i muka me je tu navela. Pre nekoliko dana mom bratu koji ima 32 godine dijagnostikovana mu je akutna mielomonogena leukemija. Lekari nisu nam dali nadu, nikakvu nadu. Ima li bilo ko neki vakav problem, licni ili u obitelj, da mi pomogne da dobijem neke veze sa inostranstvo, kod vas u hrvatskoj (ja sam iz Skoplje) ili bilo gde, da se trazi nadu i spas za moj brat. Svi smo u shoku, ali ne smemo gubiti nadu, mora mu se nekako pomoci. Tu u Skpolju rade transplantaciju kostanoj srzi ali lekarica je rekla da moj brat nece moci stici do tamo, od ponede;ljak je na hemoterapiju i ne znamo dali ce to uopste pomoci. Dijagnoza mu je MDS RAEB-T ACUTA LEUCAEMIA MIELOMONOBLASTICA. Molim vas svi na ovaj forum za bilo kakvu informaciju na moj e-mail vesnavesna_d@yahoo.com
Hvala vam unapred.
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
mirna
Site Admin

PostPostano: pon ruj 25, 2006 6:53 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Draga Vesna...
Razlog koji je tebe naveo da se pridružiš na ovaj forum je sličan ili isti zbog kojeg smo i svi mi ovdje. Nadam se da ćeš na našim stranicama pronaći neke od informacija o bolesti te da će ti ovaj forum omogućiti da komuniciraš s ljudima koji prolaze isto što i ti i tvoja obitelj. Samo hrabro.

Mirna
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
saara

PostPostano: sub kol 19, 2017 5:23 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Tebi tako�er.A koja je to dobna granica za presa�ivanje i za�to je razlog tome;rizik ili ....?
Rockalbert

PostPostano: uto ožu 13, 2018 10:08 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Unfortunately there is no permanent cure for such diseases in medical science.
sheepadoodlepeekapoocannabinoidhyperemesissyndromecleidocranialdysplasia

infantigo
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.