www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

HZZO

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Kempterapija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pija

PostPostano: uto ožu 28, 2006 9:44 pm    Naslov: HZZO Citiraj i odgovori

Zar nije dovoljan šok kada doznamo da bolujemo od takve bolesti, a onda slijedi i drugi! Naime, danas sam doznala u razgovoru sa liječnikom, da se Mabthera, koja je napokon došla na listu besplatnih lijekova, ne koristi kod niskomalignog NH-a, ali se zato daje lijek pod nazivom.......(eh, zaboravila) koji pacijent mora sam plaćati, po terapiji, 13000 kn!Strašno!
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
lavina
Gost

PostPostano: čet ožu 30, 2006 2:07 pm    Naslov: Shit Citiraj i odgovori

Pa ne mogu vjerovati!Baš mi je žao, a ja jadna mislila kako će sad sve muke nestati,mislim financijske,bar limfomima s tom mabTherom, a gle sad ovo!Molim one koji nešto znaju o povratu novca od HZZO-a da mi se jave jer mi svi govore da je moguće!PIJA,NAPIŠI BROJ TEKUĆEG RAČUNA;IL ŽIRO-RAČUNA;IMA PUNO DOBRIH LJUDI KOJI SU SPREMNI POMOĆI;VJERUJ MI NA RIJEČ,samo treba pokrenut lavinu Laughing Very Happy Smile Ajde,ja ću prva nešto kapnuti,NEMA DRUGE.
[Vrh]
mirna
Site Admin

PostPostano: čet ožu 30, 2006 7:31 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Strava...nemam texta...
U ovu raspravu bi bilo dobro pozvati gđu. Santini s obzirom da je ona bolje upućena od mene oko tih afera s lijekovima.
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pija

PostPostano: sub tra 01, 2006 3:54 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Ma ljudi moji, pa što nije jadno da moramo za takve stvari jos traziti pomoc nepoznatih ljudi???? jednostavno ne razumijem, sto je u toj bocici tako skupo? Jasne su mi jos transplatacije organa, ali ovo.......cista kemja, ako imas formulu, mozes ih stancati po potrebi! Ma jadno Twisted Evil Rolling Eyes
[Vrh]
Lavina

PostPostano: sub tra 01, 2006 6:46 pm    Naslov: lavina Citiraj i odgovori

Gle,JADNO JE! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Možda si me krivo shvatila,nije bitno,samo hoću pomoći na svaki mogući način na koji mogu pa i na taj, tako su i meni pomogli, i to nije sramota, bez obzira što smo nepoznati,imamo tu mogućnost da kao ljudi pomažemo jedni drugima, upravo u ovakvim situacijama u kojima država zakazuje!!!Znam da je puno ljepše davati nego primati.Al dobro, nemoj se uzbudjivati,odmaraj!
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pija

PostPostano: uto tra 04, 2006 12:34 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Ma ne, sve ok nismo se razumjele Wink Potpuno se slazem s tobom, i sreca da uvijek postoje ljudi spremni pomoci drugima! No nadam se da se u doglednoj buducnosti lijekovi nece morati extra placati!
[Vrh]
lavina2
Gost

PostPostano: pon lip 05, 2006 11:29 am    Naslov: PIJA Citiraj i odgovori

PIJA, jaaaavi se!Kako je?
[Vrh]
Pija

PostPostano: pon lip 05, 2006 10:22 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Ma dobro sam, u stvari ko i ovo vrijeme......... jedan dan super a onda me uhvati neka lagana depra, valjda i ovo sugavo vrijeme Rolling Eyes
Nakon 3 kemo, napravila sam CT i sad je ispalo da imam nesto i na plucima, al moja hematologica misli da je to bilo i prije samo je ovaj aparat bolji nego onaj na institutu! Ahm, ajd da joj vjerujem! Al sve si nesto mislim, vidim vecina vas, a pricala sam i s nekima dok sam bila na Rebru......prolazi serije tih kemo, a onda na kraju vecina napravi tu autotransplataciju i onda je sve ok!
Ne znam , grijesim li, al.......pitam se nebi li onda trebalo preskocit tu agoniju i odmah udarno Rolling Eyes
ajd, samo glasno razmisljam.....al sam vi komentirajte
[Vrh]
Gost

PostPostano: uto lip 06, 2006 2:05 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

NE,ne ,sve je to potrebno, samo polako...,gle, ja sam išla na autotransplat. jer mi je tijelo bilo puno kemot. tj. zahvaćene su i dobre i loše stanice....to treba shvatiti kao čišćenje organizma...nemoj ništa sumnjat,nego to moraš proć,i onda će sve bit ok.To sve ide polako.
[Vrh]
LAVINA2
Gost

PostPostano: sri lip 07, 2006 5:28 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

i to sam ja gore,,, Laughing Rolling Eyes Wink
[Vrh]
kromaser

PostPostano: pon lis 10, 2016 10:24 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

evo me
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Kempterapija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.