www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

molim za pomoć
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mare

PostPostano: čet tra 26, 2007 9:14 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Evo mene opet. Ponovno smo u bolnici, zvali su ga na nastavak terapije. Samo ovaj put nismo imali sreće jer leži u starom dijelu gdje je sve samo ne sterilno da budem točnija čisto Sad Sad . Jako se bojim kada budu padali nalazi, kako će to sve djelovati na njega. Ima i nove liječnike. Dobra vijest je da mu je brat kompaktabilan i da će mu biti donor. Toliko od mene. Pozdrav
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
visnja71

PostPostano: pet tra 27, 2007 10:10 am    Naslov: Citiraj i odgovori

prekrasne vijesti Laughing Laughing Laughing
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mare

PostPostano: uto svi 01, 2007 7:05 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Pozdrav svima! Kao što već znate opet smo u bolnici na drugoj kemoterapiji. Mislila sam da će razmak između dvije kemoterpije biti duži ali su zvali iz bolnice i rekli da se oslobodio krevet i da dođe. Bio je doma samo tjedan dana Sad . Koliko se inače bude doma? On prima terapiju još dva dana a nema mučnine i povraćanja i slično. Zašto? Mislila sam da je druga jača od prve, malo sam zbunjena. Kako ste mi vi, samo pričam o svome dragom, baš sam nepristojna. Veka, kako dragi, zna li se gdje će na transplataciju? Cure, javljajte se. Višnja, Vesna, gdje ste? Štaa ima? Pozdrav
[Vrh]
visnja71

PostPostano: sri svi 02, 2007 6:26 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Evo me Mare, sto se tice kemoterapija one su ocito razlicite, koliko sam citala, ne mora svakome biti "jako" lose, a mozda tek kasnije nastupe nus pojave, nakon sto cijelu primi. Muz mi je nekada bio dva tjedna doma, nekada tri, ali posto je guzva dobro da je dobio krevet. Zeljko je jednom lezao na intenzivnoj jer nije bilo slobodnog kreveta. Eto toliko od nas, Veki malo strajka comp, ali javit ce se ona Razz Cuvaj dragog i javljaj se...
[Vrh]
mare

PostPostano: uto svi 15, 2007 1:49 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Halo ekipo. Nisam se javljala jedno vrijeme jer...Velomir je imao septički šok, sada je na intezivnoj, ima i upalu pluća.....i tako. Jako se bojim i teško mi je gledati moju inače veselu ljubav onako tužnu i umornu. Ima li tko sličnih iskustva?Help!Pozdrav Sad Crying or Very sad
[Vrh]
visnja71

PostPostano: sub svi 19, 2007 7:22 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Pozdrav Mare, bas mi je zao zbog svega sto vam se dogadja, ali tako valjda mora biti Rolling Eyes . Zeljko se isto stalno borio sa raznim bestijama i stalno bio na antibioticima, visoke temperature, kasalj itd...bilo je dana kada mu nisu mogli pogoditi antibiotik , pa su svaki dan davali drugi, dok nije neki poceo djelovati. Kako je sada? Drzite se, biti se sve ok,vidjet ces, samo morate vjerovati. Vidis da je vec u remisiji od prve kemoterapije, sta je to za vas, pobjedit cete vi sve ,jaki ste vi.
[Vrh]
mare

PostPostano: pon svi 21, 2007 8:56 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Hvala na riječima utjehe. Sada je dobro. Ponovno je na odjelu, oporavlja se. Bilo mi je jako teško gledati ga na svim tim aparatima. Ali zanimljivo je da nam liječnici NE DOPUŠTAJU da ga smjestimo u apartman. On ti u sobi nema ni WC ni tuš, mora koristiti isti onaj na odjelu koji koristi još 30 bolesnika a znaš koliko je bitno da su uvjeti sterilni!!!!!!!!!!!Pozdrav
[Vrh]
visnja71

PostPostano: pon svi 21, 2007 1:47 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Nekada s tim sterilnim idu iz krajnosti u krajnost, Tako je i kod Zeljka bilo, jednom dobijes sobu sa svime i sve je strogo sterilno, a drugi put si skoro na hodniku i nema veze kaj je to tako. Jednom nema posjeta, drugi put kada je lezao s jos jednim u sobi, dolazili razni ljudi, bez maski, rukavica, mantila, kasljali su i kihali i nitko nista, zadnji put kada je bio u sterilnima, bas nitko nije smio tamo, niti ja, razgovarali smo se iz jednog hodnika u drugi Shocked (koliko je mogao stajati), e pa sada tko je tu lud!
[Vrh]
sunshine-ica

PostPostano: pon svi 21, 2007 10:08 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

bog Mare bila sam ti poslala privatnu poruku ali ne znam da li si je primila...u svakom slučaju,ja sam vam pisala da sam u srpnju 2004. autotransplatirana i da je sve ok i super se osjećam...Međutim prije jedno mjesec i pol mi se pojavio neki predosjećaj da se nešto u mom tijelu događa zapravo jednostavno sam osjetila da se bolest vratila,ali moram naglasit da sam se super osjećala i da sam bila odlično...i tako sam 25.4. hospitalizirana u novim sterilnim...vratio mi se isti tip i vrsta leukemije samo u nešto blažem obliku...nije me to uopće pogodilo,život ide dalje i borba se nastavlja,a sebi sam obećala da ću i ovaj put izać kao pobjednica...kemoterpiju sam jako dobro podnila i sve je bilo OK,međutim onda sam dobila upalu srednjeg uha i već 12 dana trpim nesnosne bolove,toliko me bolio da mi nijedan anelgetik i antibiotik nije pomagao i tako to me dosta fizički iscrpilo,ali hvala dragom Bogu što sam psihički jaka i pozitvna..,naravno tek su mi prošli petak izolirali bakteriju u uhu koja je i uzočnik svega,pa sam zbog toga malo ljuta na sve...al sad barem imaju pravi antibiotik koji će ja se nadam za koji dan konačno počet djelovat pa će se i leukociti počet dizat,a bol polako ono puževim korakom se smanjuje...eto nadam se da nisam bila dosadna...držim palčebe tvom Veliboru,i nadam se da je najgore iza njega...a drži se i ti samo budite pozitivni i ne gubite nadu i vjeru
[Vrh]
mare

PostPostano: sri svi 23, 2007 8:54 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Draga moja, drži mi se. Velimira su pustili kući i sada čekamo kada će nas pozvati na transplataciju, pa ćemo se vjerojatno vidjeti. Predpostavljam da imaš mail u bolnici i javljaj se. Ako ti je dosadno možemo i preko gmail messengera se dopisivati.Budi hrabra.Naravno da ćeš i ovaj put izaći kao pobjednik. Pozdravi mi puno sestre tamo od mene i Velimira. Stvarno su anđeli.
[Vrh]
visnja71

PostPostano: sri svi 30, 2007 6:53 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Mare, ima li sta novoga? Kako je Velimir?
[Vrh]
mare

PostPostano: sri svi 30, 2007 8:21 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Hvala što pitaš, Višnja. Velimir je dobro, malo ga probada u leđima valjda od silnog ležanja, sretan je jer je doma i može jesti koliko hoće. Ja svaki vikend idem doma (mi smo oboje iz Slavonije ali ja radim u ZG) i cijelčo vrijeme smo skupa i predivno nam je. Čekamo poziv iz bolnice da dođe na transplataciju i dobit ćemo i tu zadnju bitku! Kako si mi ti? Uvijek pitam za tvog muža a zaboravim na tebe. A kako slatke curice? Koliko godina imaju?
Pozdrav
[Vrh]
visnja71

PostPostano: čet lip 21, 2007 12:12 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

halo mare, nista se ne javljas,kakvo je stanje kod vas?
[Vrh]
mare

PostPostano: čet lip 21, 2007 2:49 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Sorry draga, ja sam ti u ispitima (još studiram Very Happy )! Nema ti ništa novo, Velimira još nisu zvali nazad u bolnicu iako je već mjesec dana doma, kontroliramo krv svaki tjedan, vrijednosti su u granicama normale. Koliko je tvoj muž bio doma?sorry zbog toga što se nisam javljala, vidjela sam da si i na kavu zvala Sad od sada redovito čitam mail.Javi se
[Vrh]
visnja71

PostPostano: pon srp 02, 2007 7:03 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

da li ste povadili zube? kako nalazi? Mi obavili kontrolni pregled i pise nema tragova osnovne bolesti, samo jetrene probe su malo povisene Very Happy
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Stranica 3 / 5.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.