www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

molim za pomoć
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sunshine-ica

PostPostano: pon srp 02, 2007 10:26 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

ciao mare,kako si,kako velibor...jesu li vas već zvali u bolnicu ili još čekate,čujem da je gore velika gužva...ja imam super vijesti,pronašli su mi u njemačkoj donora i transplatacija mi je zakazana za početak 8.mjeseca...veliki pozdrav
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
visnja71

PostPostano: uto srp 03, 2007 6:40 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Pa to je prekrasna vijest, Laughing Kako se ti osjecas? Zbog cega treba tako dugo cekati da ti stignu maticne stanice? Da li je to opet stvar birokracije ili...? Ma super kaj su ti nasli donora, brzo ce doci osmi mjesec.. Razz
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mare

PostPostano: uto srp 03, 2007 9:11 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Ma, na kraju ipak nije morao vaditi zube, kao sve je u redu i nema potrebe, nalazi su mu i dalje u granicama normale, samo što još ga ne zovu u bolnicu na transplataciju. Koliko je tvoj dragi čekao na transplataciju?Šta su doktori rekli za sunce?Pozdrav
[Vrh]
visnja71

PostPostano: uto srp 03, 2007 2:40 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

nakon trece kemoterapije, kada su mu se nalazi malo digli, izvadili mu maticne stanice i nakon par dana vratili, za sunce mu je rekao da svaki normalan covjek ne ide na sunce.....eto, tocno tako mu je rekao i ja sam ga pitala da li sada nakon dvije godine mozemo imati jos djece, rekao je da , bez problema, kako ti se dragi inace osjeca?
[Vrh]
mare

PostPostano: sri srp 11, 2007 1:29 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

ne mogu vjerovati! nama su rekli da se od kemoteraoije ostaje neplodan i mi smo bili u Petrovoj i istina, ostao je neplodan! To svaki doktor veli drugačije
[Vrh]
visnja71

PostPostano: sub srp 14, 2007 2:45 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

sada sam bas znatizeljna, dodjem u napast da probamo Embarassed Kako se obave te pretrage?
[Vrh]
mare

PostPostano: ned srp 15, 2007 10:40 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Mi smo ti inzistirali čim je on došao u bolnicu da pohranimo spermu u Petrovoj jer sam ja pročitala na internetu da u velikoj većini muškarci ostaju neplodni, međutim doktori su nas uvjeravali da se može i nakon prve kemoterapije. Nakon prve smo ponovno inzistirali i zbog toga se poseban sastanak sazvao i onda su oni zvali Petrovu i mi smo otišli tamo i doktor tamo je bio jako ljubazan i rekao nam je da smo trebali prije doći jer ne vjeruje da ima pokretnih sada i bio je u pravu. Postoji mala, jako mala mogućnost nakon transplatacije da ima nešto pokretnih i tek kada prođe 5 godina od zadnje kemoterapije može se pokušati s umjetnom oplodnjom ak se koji bude micao.
Eto ,tako ti je išla naša priča. Već smo se i pomirili s time da ćemo usvojiti bebu jednoga dana.
Pogledaj na internetu na stranicama od Petrove kako možeš doći napraviti kontrolu, to ti je najsigurnije.
Nadam se da kod vas je sve ok.
Pozdrav
[Vrh]
visnja71

PostPostano: pet srp 27, 2007 5:50 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Pozdrav Mare, ima li sta nova kod vas? Ja pitala svog ginekologa za to, on meni kaze da mogu biti nakon kemo samo slabije pokretni i da vec nakon par mjeseci u principu "muski stanu na noge", kod zena je to malo drugacije, pa iskreno sada nemam poima Rolling Eyes
[Vrh]
mare

PostPostano: sri kol 01, 2007 12:35 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Draga Višnja,
napokon su nas pozvali u bolnicu na transplataciju i kada su izvadili koštanu da vide stanje, bolest se vratila Sad
Kažu da će raditi transplataciju a ja sam sada zbunjena jer sam čitala da bolest mora biti u remisiji da bi se radila transplatacija...Eto ,javim se za koji dan
[Vrh]
visnja71

PostPostano: sri kol 01, 2007 3:27 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

a joj, bas mi je zao, vratila se u punom sjaju ili laganom obliku? To sa transplantacijom ne kuzim, i ja sam mislila da mora biti u remisiji, kako je on? Da li je imao neke simptome dok je bio doma? Ma biti ce sve ok, ako ste to vec jednom prosli i drugi put cete, zajedno ste jaci....
[Vrh]
mare

PostPostano: čet kol 02, 2007 8:54 am    Naslov: Citiraj i odgovori

ma nikakve simptome nije imao i sada je ok, nema temperature ni ništa. Počeli su ga pripremati za transplataciju i mora jesti bezgluteinsku prehranu. Imaš li kakav savjet?
[Vrh]
visnja71

PostPostano: čet kol 02, 2007 2:57 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Rolling Eyes ja tu nista ne kuzim, zasto bezgluteinsku prehranu? U Merkuru je to sve puno jednostavnije, Zeljko je i cevape jeo kada su mu pasali i nitko nije imao nista protiv....ne znam stvarno za nikakav savjet. zao mi je..
[Vrh]
mare

PostPostano: pet kol 03, 2007 8:30 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Sada sam se sjetila. Tvoj dragi je smio sve jeti iz razloga što je bio sam sebi donor a moj Velimir prima koštanu od svog brata i bezgluteinska hrana pomaže da ne odbaci! Jesi možda čula što o matičnoj mliječi? Čitala sam u zadnje vrijeme nešto o tome i vele da uništava kancerogene stanice ako je koja ostala?!Pozdrav
[Vrh]
visnja71

PostPostano: pet kol 03, 2007 5:47 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Zeljko je uzima vec par mjeseci , mislim da sam ti vec slala tel od tog tipa, zove se Koprek, 100 tableta dodje nekih 200 kn tel.je 01 6233-404 ili 6232 704
[Vrh]
mare

PostPostano: pon kol 06, 2007 7:59 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Hvala ti. Ma već sam totalno luda i puna informacija da više ne znam što sam pitala a što ne.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Stranica 4 / 5.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.