www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

HODGKIN....izliječena sam

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Liječenje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
karmela

PostPostano: ned pro 30, 2007 11:45 am    Naslov: HODGKIN....izliječena sam Citiraj i odgovori

Malo nas je registriranih..144!!
Ja sam se registrirala pred 2, 3 dana.
Kemoterapije sam odradila 2000.
9 ciklusa COP/ABV...tako nekako .....medicina je napredovala, pa su terapije bolje, učinkovitije, a manje agresivne na ostatak tijela.
Hoću reči, Vi novooboljeli imate više šanse za preživjeti, uz manje povračanja, manjka informacija i straha.....a ne, bolestan se čovjek jednako boji, jer nezna, u realnosti, hoće li imati sreće, hoće li uspjeti zadržati optimizam, vjeru u ozdravljenje...to je meni bila ključna šifra! Uz sreću! Izliječena sam! Ali imam viška energije, želim biti podrška nekom novooboljelom. Tu sam od srca za potrebite.....
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
visnja71

PostPostano: ned pro 30, 2007 7:39 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Very Happy Drago mi je da se barem netko ovdije javlja...cestitam ti i zelim ti puno srece...
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
osijekljuba

PostPostano: sri sij 09, 2008 11:55 am    Naslov: Re: HODGKIN....izliječena sam Citiraj i odgovori

[quote="karmela"]Malo nas je registriranih..144!!
Ja sam se registrirala pred 2, 3 dana.
Kemoterapije sam odradila 2000.
9 ciklusa COP/ABV...tako nekako .....medicina je napredovala, pa su terapije bolje, učinkovitije, a manje agresivne na ostatak tijela.
Hoću reči, Vi novooboljeli imate više šanse za preživjeti, uz manje povračanja, manjka informacija i straha.....a ne, bolestan se čovjek jednako boji, jer nezna, u realnosti, hoće li imati sreće, hoće li uspjeti zadržati optimizam, vjeru u ozdravljenje...to je meni bila ključna šifra! Uz sreću! Izliječena sam! Ali imam viška energije, želim biti podrška nekom novooboljelom. Tu sam od srca za potrebite.....[/quote]

Bok Karmela!U istoj smo godini liječene i istom terapijom!Možda smo se i viđale u to vrijeme.Nekako mi drago.Baš sam blesava(al čini mi se da su mi svi bolesni odmah bliži).
kiki

PostPostano: čet sij 10, 2008 12:04 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Pozdrav svima,
drago mi je da je ovaj forum konačno malo živnuo, duže vrijeme nitko nije postao. Bilo bi doro da se javi više ljudi koji su u remisiji da čujemo kako su. Znam da svatko želi to gorko iskustvo ostaviti iza sebe, ali ima nas puno kojima je svaka informacija dobrodošla.
osijekljuba

PostPostano: pet sij 11, 2008 12:11 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

I ja isto kažem.Da nisam bila bolesna,sad ne bi bila to što jesam-zato sam sretna iako je pomalo apsurdno ali treba iz svega izvući ono dobro.
mirna
Site Admin

PostPostano: pon sij 14, 2008 12:01 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Poz...krasan naslov za podtemu i predivne vijesti. Draga Karmela, lijepo je ćuti da si izgurala do kraja. Bravo!
Kao što Ljuba kaže... sve nas odreda bolest mijenja. Misim da to shvaćamo kao neki novi start u životu. Meni je jedino žao što smo prvo morali okusiti na vlastitoj koži da je život jedan i da nema reprize... pa tek onda u skladu s tim početi i živjeti. Za dosta stvari mi je u životu žao što ih nisam napravila prije jer sada nekako imam osjećaj da skroz kasnim za nećim a još toliko toga želim. Od mog ozdravljenja glad za novim znanjem i vještinama ne jenjava. Upoznvanje novih kvalitetnih ljudi, putovanja, sunčano jutro.... sve želim i radim na tome da to i doživim i ako sam danas naučila makar jednu novu stvar... uspjela sam.

m
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Liječenje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.