www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Bila bih zahvalna na informacijama o lijeku Campath

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Liječenje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Rice

PostPostano: sri sij 23, 2008 10:17 am    Naslov: Bila bih zahvalna na informacijama o lijeku Campath Citiraj i odgovori

Pozdrav, svima, kao sto sam vec na nekoliko postova pojasnila, ja se osobno ne lijecim, ali sudjelujem aktivno u lijecenju mojeg oca i njegovoj borbi sa limfomom t-stanica.

U sudjednoj temi sam pisala o iskustvima sa Interferonom odnoso o strasnim nus-pojavama koje je otac nedavno imao pri uzimanju istog, zbog cega je zbog prevelike toksicnosti na organizam lijecenje prekinuto.

Sad mu se preporucuje lijek Campath, a iako se radi o novoj generaciji inteligentnijih lijekova koji ciljano pogadjaju samo bolesne stanice, nuspojave koje su navedene u literaturu nisu nimalo bezazlene.

Buduci da vecina nas zna da mnogi pacijenti ne umiru direktno od karcinoma kao primarne bolesti, nego od sekundarnih infekcija i komplikacija koje pogadjaju organizam zbog nuspojava lijekova i rusenja imuniteta...bila bih zahvalna na bilo kakvoj informaciju o iskustvima pacijenata u lijecenju ovim lijekom...

hvala, Rice.
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Liječenje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.