www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

SIMPTOMI - need help...

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dexter

PostPostano: sri kol 01, 2007 12:52 pm    Naslov: SIMPTOMI - need help... Citiraj i odgovori

Dakle, trebao bih malu pomoć oko problema koji me prilično muči.

Već godinu dana imam neke čudne simptome. Prošlog ljeta, pa onda opet nakon dva mjeseca, završio sam u bolnici zbog visoke temperature. Nisu skužili od čega je, kao bio je pokazatelj neke gadne upale (nekakav CRP u krvi, koji je u normali do vrijednost 5, meni je bio 116!!). Sve moguće pretrage (i punkciju kičme) su radili i nisu skužili kaj je. Temperatura prvi put pala nakon nekog antibiotika koji su mi dali na pamet, a drugi put je pala sama od sebe. Imao sam povećane limfne čvorove u abdomenu (ne jako velike). Uglavnom, nakon zadnjeg izlaska iz bolnice (u 10mj.) dobio sam nisku temperaturu koju imam i dan danas... Ujutro je ok, popodne do predvečer skoči na cca. 37 stupnjeva i onda padne. Isto tako dobio sam par povećanih limfnih čvorova iza uha, pod bradom i na vratu, al sam bio na onkologiji na rendgenu vrata - rekli da je što se njih tiče OK, da su povećani zbog upale koja je bila i da tak mogu ostati godinama, čak i cijeli život. Nemam neko noćno znojenje, osim kad temperatura pada pa se malo znojim. (Jedino gadno preznojavanje sam imao u bolnici tih par dana, al tad sam i pošteno kurio). Napravio sam i markere za tumore, al je sve čisto..

E sad, niska temperatura, kao neko znojenje, limfni čvorovi (koji su doduše mali, al se tu i tamo povećaju pa znaju i bolit), smeta me svjetlo itd. Jel vama to zvuči poznato ili kaj? Ja fakat više ne znam, a još i manje znaju doktori čije je objašnjenje "ne znamo kaj je - možda je nešto, a možda i nije"..

Kaj da radim, imate nekog doktora za preporučit?

E da, to kad sam bio po bolnicama vrijednosti u krvi su mi bile nešto poremećene, al mi je doktorica opće prakse rekla da sumnja da bi mogla biti npr. leukemija jel da bi se to kod mlađih ljudi u pravilu odmah vidi u krvi po tim nekim parametrima...

Please help... Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
visnja71

PostPostano: sri kol 01, 2007 3:32 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Ma mozda te pici samo neka viroza, mislim da imas leukemiju - vidjeli bih to odmah, budi sretan da je sve ok, znam da te muci temperatura, ali nemoj odmah na crnjak Very Happy Gdje si radio pretrage, u kojoj bolnici?
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
dexter

PostPostano: sri kol 01, 2007 4:25 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Ma nije da mislim da je(bar se nadam), al kad ne znaju ništa i doktorica mi kaže da je i ona sumnjala na to (nakon što sam joj ja rekao da meni to tak zvučni) - nije mi svejedno. Ma svugdje, Sv. Duh, zarazna, Vinogradska, Sunce... i tako to. Nikad niš ne znaju, a ne bi se htio dovest u situaciji da mi netko kaže: "E vidiš trebao si ovo i ono..."
[Vrh]
Pija

PostPostano: sri kol 01, 2007 8:41 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Nadam se da je samo neka upala, no ipak buduci su i mene vozali kao nije nista ozbiljno, moj savjet da odes direktno na Rebro na hematologiju, ja san izgubila i previse vremena lutajuci okolo
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
Pija

PostPostano: sri kol 01, 2007 8:43 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Meni je dr. Kinda zakon, od srca je preporucujem Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
romina

PostPostano: pet kol 26, 2011 7:42 pm    Naslov: da se nadovezem Citiraj i odgovori

dr Bašić Kinda je zaaaakon, ona je primila moju mamu i stvarno je zena presuper, otišla na godišnji i prepustila ju je profesoru Aureru koji je također genijalac, stvarno smo zadovoljni s njime. i ne sumnjam kad se mama vrati na odjel ( za tri tjedna na novi krug kemot.) da će biti drugačije jer su jako dobri oboje Wink
[Vrh]
stk

PostPostano: uto kol 30, 2011 8:51 am    Naslov: Citiraj i odgovori

romina, majka ti je stvarno došla u dobre ruke, ali i inače moj muž je zadovoljan sa stručnošću osoblja na Rebru, kako doktora tako i sestara i braće, te im se i ja ovim putem zahvaljujem. Želim Vam uspješan put ka ozdravljenju i držite se. stk
[Vrh]
romina

PostPostano: pet ruj 02, 2011 6:53 pm    Naslov: hvala Citiraj i odgovori

hvala ti puno!!! puno mi znači ta podrška, i oni su zaista dobri, pa eto samo nek sve bude dobro!
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.