www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Ponovo...

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Knedla_od_sljiva

PostPostano: čet vel 08, 2007 10:46 pm    Naslov: Ponovo... Citiraj i odgovori

Moj brat ima akutnu limfoblastnu leukemiju. Dijagnosticirana mu je otprilike prije godinu dana. Lijecio se nizom kemoterapija i na kraju je doslo do presadivanja kostane srzi od blizeg srodnika. Tada je bio zdravio i pri zadnjoj kontroli su mu rekli da su nalazi odlicni. Otprilike tjedan i po nakon toga osjecao se slabo itd., te smo ga odveli doktorima koji su potvrdili povratak bolesti. Nakon toga je primio jos jednu kemoterapiju nakon cega je dosao u stanje remisije, no medutim opet mu je dijagnosticiran povratak bolesti nakon par mjeseci. Zanima me ima li tko slicnih iskustava? Kako je moguce da se iza kemoterapija i remisije bolest ponovo tako brzo pojavi??
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
veka77

PostPostano: sri vel 14, 2007 11:42 pm    Naslov: citala Citiraj i odgovori

Koliko sam citala Knedlice mislim da to sto je doslo do relapsa bolesti nije nista novo, to se desava ali isto takO znam da moze sa raditi ponovo transplatacija, ne znam sta su vama lekari rekli ali sigurna sam da moze se raditi ponovo.Svakako cinjenica da je postigao remisiju uslov za transplataciju.Eto moj momak ima AML trenutno je u 3 ciklusu hemoterapije i ako izdrzi sve radice transplataciju ali jasno su nam rekli da bez obzira na to moze se bolest ponovo vratiti sto ne znaci da je borba izgubljena.Popricajte sa doktorima ..sta su vam rekli, jel mogu ponovo raditi transplataciju?Molim se za vas
[Vrh]
Knedla_od_sljiva

PostPostano: uto vel 20, 2007 7:38 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Doktori ne razmisljaju o novoj transplantaciji zasada. Proci ce jos jedan ciklus kemoterapija i nakon toga ce vidjeti sto ce dalje. Posto je zadnji puta jako dobro reagirao na terapiju nadaju se remisiji a i mi takoder.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.