www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

INTERFERON-prednosti/nedostaci...iskustva...

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Liječenje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Rice

PostPostano: ned vel 11, 2007 8:45 pm    Naslov: INTERFERON-prednosti/nedostaci...iskustva... Citiraj i odgovori

Moj otac je nedavno dobio preporuku terapije Interferonom...

Iako je prosao lijecenje kemoterapijom...paralelno cijelo se vrijeme lijeci makrobiotickom prehranom, koja mu je znatno pomogla u dvogodisnjom borbi sa bolescu...i u koju i dalje vjerujemo...

Kemoterapija je, ponajvise zbog koristenja Kortizona u kombinaciji sa citostaticima, nazalost jako lose djelovala na organizam, u smislu da je doslo do oseoporoze, frakture tri kraljeska i teskog oporavaka...

Stanje je sada, hvala Bogu, dobro, bolest je jos uvijek medicinski prisutna, ali minimalna rezidualna, pristup lijecenju je i dalje uz povremeni medicinski, no uvijek i neizostavno makrobioticki...

Preventivno, zbog jacanja imuno sustava, nedavno je preporucena terapija Interferonom...

MOLILA BI ZA SAVJETE I PREPORUKE, INFORMACIJE O ISKUSTVIMA...

Citala sam o Interferonu, te sam pronasla dosta clanaka koji upozoravaju na nuspojave djelovanja umjetnog Interferona kakav se koliko je meni poznato koristi u lijecenju...i manju efikasnost od prirodnog Interferona, koji je skuplji, za koji nisam sigurna ni da li se primjenjuje, ali je manje opasan po organizam i efikasniji...

Postoji li alternativa lijecenju Interferonom, kakva su Vasa iskustva, da li su nabrojene nuspojave tipa slabljenje organizma, pad kilaze, depresije, srcani poremecaji....stvarno tako rijetki....

HVALA JOS JEDNOM I UNAPRIJED NA INFORMACIJAMA....

Rice
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Rice

PostPostano: sri sij 23, 2008 10:09 am    Naslov: Re: INTERFERON-prednosti/nedostaci...iskustva... Citiraj i odgovori

Rice je napisao/la:
Moj otac je nedavno dobio preporuku terapije Interferonom...

Iako je prosao lijecenje kemoterapijom...paralelno cijelo se vrijeme lijeci makrobiotickom prehranom, koja mu je znatno pomogla u dvogodisnjom borbi sa bolescu...i u koju i dalje vjerujemo...

Kemoterapija je, ponajvise zbog koristenja Kortizona u kombinaciji sa citostaticima, nazalost jako lose djelovala na organizam, u smislu da je doslo do oseoporoze, frakture tri kraljeska i teskog oporavaka...

Stanje je sada, hvala Bogu, dobro, bolest je jos uvijek medicinski prisutna, ali minimalna rezidualna, pristup lijecenju je i dalje uz povremeni medicinski, no uvijek i neizostavno makrobioticki...

Preventivno, zbog jacanja imuno sustava, nedavno je preporucena terapija Interferonom...

MOLILA BI ZA SAVJETE I PREPORUKE, INFORMACIJE O ISKUSTVIMA...

Citala sam o Interferonu, te sam pronasla dosta clanaka koji upozoravaju na nuspojave djelovanja umjetnog Interferona kakav se koliko je meni poznato koristi u lijecenju...i manju efikasnost od prirodnog Interferona, koji je skuplji, za koji nisam sigurna ni da li se primjenjuje, ali je manje opasan po organizam i efikasniji...

Postoji li alternativa lijecenju Interferonom, kakva su Vasa iskustva, da li su nabrojene nuspojave tipa slabljenje organizma, pad kilaze, depresije, srcani poremecaji....stvarno tako rijetki....

HVALA JOS JEDNOM I UNAPRIJED NA INFORMACIJAMA....

Rice

Evo odgovaram samoj sebi nakon skoro godinu dana...nazalost moje pitanje je ostalo do sad odgovoreno...no, ja cu napisati neka nova iskustva sada, koja ce mozda druge navesti na razmisljanje i oprez...naime odluka o izboru lijecenja je osobna pacijentova, no vazno je biti informiran o mogucih nuspojavama i staviti sve na vagu...Moj otac je ipak nakon pola godine uzeo Interferon i nazalost imao je strasne nuspojave i morali su ga skinuti sa tog lijeka...jako visoke temparature koje nisu prestajale ni nakon dva tjedna uzimanja lijeka, veliki gubitak apetita, smetnje s probavom, krvarenje iz desni, sveopca slabost, jedno vuce druge i na kraju zapetljaj crijeva...hvala Bogu koristimo i alternative metode lijecenja te su tatu nakon tog strasnog perioda i kraha organizma izvukli tretmani filipinskog iscjeljitelja kojeg posjecujemo...
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Liječenje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.