www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

neizvjesnost

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fishermann

PostPostano: uto lip 05, 2007 8:06 pm    Naslov: neizvjesnost Citiraj i odgovori

Pozdrav svima! u Zadnjih 3 mjeseca na krvnim pretragama su mi bili visoki leukociti (zadnja je bila 32). nakon punkcije koštane srži mišljenje citologa je CML. Ako je to kronična mijelocitna leukemija molim vas da mi kažete kakve su mi šanse i ima li još nekih dodatnih pretraga ili je to konačan nalaz. još uvijek sam u šoku i tek prikupljam informacije o toj bolesti a za koji dan će i hematolog reći svoje pa bih ovim putem skratio ovu neizvjesnost.
Molio bih da mi se neko javi
mare

PostPostano: sri lip 06, 2007 2:26 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Dobro došao na forum. Ja sam Mare i moj dečko boluje od akutne mijeloide leukemije. Ono što znam o CML točnije jedno vrijeme je bio u sobi s mojim dečkom gospodin koji boluje od CML i on je ima već 5,6 godina i pije nekakve lijekove (ne znam koje) ali liječenje je ambulantno i ne bude se u bolnici ako ne dođe do komplikacija. Znam da postoji i lijek Glivec (nešto je bilo i na forumu riječ o tome). Također, može prijeći i u akutnu. Sorry, to je sve što znam, nadam se da će ti se javiti netko tko ima iskustva. Gdje si bio na pregledu?Pozdrav
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
mimi

PostPostano: čet lip 07, 2007 12:56 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Cao! Ja sam Marina. Moja sestra boluje od AML, a sve sto te zanima sigurno mozes naci na ovoj stranici i na internetu., jer sam pretrazujuci vidjela da ima puno informacija o svim vrstama leukemije, dijagnozama, pretragama itd.
[Vrh]
fishermann

PostPostano: čet lip 07, 2007 5:10 pm    Naslov: odgovor Citiraj i odgovori

Hvala vam na informacijama i podršci...cijelu noć na netu skupljam podatke o CML i imam strašnu nervozu jer sutra idem kod hematologa sa svim nalazima. Mislim da će to biti kraj ovoj neizvjesnosti jer ću sigurno saznati dijagnozu.
Svim oboljelima dajem podršku i želju za uspješno ozdravljenje
fishermann
visnja71

PostPostano: pet lip 15, 2007 9:49 am    Naslov: Citiraj i odgovori

hej Fishermann ima li sta novoga, kako se osjecas, kakvi su ti nalazi?
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
sara736

PostPostano: čet lis 09, 2014 12:43 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Draga lira, drago mi je što si svoju muku izrekla na forumu i što se majci stanje počelo popravljati. Ja, kao i taja, jako malo znam o leukemijama uključujući KLL koji ima tvoja mama, ali se nadam da će se naći netko tko bi te mogao uputiti što i kako.
pomagač

PostPostano: pet lis 10, 2014 12:49 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

mare je napisao/la:
Dobro došao na forum. Ja sam Mare i moj dečko boluje od akutne mijeloide leukemije. Ono što znam o CML točnije jedno vrijeme je bio u sobi s mojim dečkom gospodin koji boluje od CML i on je ima već 5,6 godina i pije nekakve lijekove (ne znam koje) ali liječenje je ambulantno i ne bude se u bolnici ako ne dođe do komplikacija.

I meni je prva susjeda dugi niz godina živjela s kroničnom (nisam 100% siguran je li L ili M leukemijom), praktički normalnim životom, samo uz ambulantno liječenje.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Dijagnoza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.