www.hull.hr www.hull.hr
Dobro došli na forum Hrvatske udruge leukemija i limfomi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Merkur vs Rebro

Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Liječenje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Vanda

PostPostano: čet tra 02, 2009 6:42 pm    Naslov: Merkur vs Rebro Citiraj i odgovori

Doživjela sam poprilično ružno iskustvo na Rebru od nekolicine doktora i sa hematologije i sa onkologije. Neću ići u detalje, ali ukratko nakon biopsije provedene kod njih, imam noćne more, i to ne zbog boli ili neugodnog postupka nego samo i isključivo zbog ponašanja liječnika i razgovora u kojima su vrlo ružnim i brutalnim riječnikom komentirali ne samo moje stanje nego i stanje drugih pacijenata predamnom kao da sam gluha ili u najmanju ruku maloumna. S obzirom da mi dodatni stres ne treba, razmišljam da se pokušam prebaciti u Merkur. Ima li itko kakvih iskustva sa njihovom hematologijom i sa dr. Ostojić? Nemam još definitivnu dijagnozu, no diferencijalna je Hodgkin ili ALCL. Hvala!
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
visnja71

PostPostano: pet tra 03, 2009 10:24 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Moj suprug se lijecio u Merkuru i mogu reci same pohvale sto se tice osoblja i doktora.
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
taja

PostPostano: pet tra 03, 2009 3:38 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Bok Vanda,moj suprug je liječen od Hodgkina na Rebru i oduševljen je stručnošću i odnosom prama pacijentu kako od liječnika tako i od osoblja.On nema nikakvih zamjerki.
A liječio se dugo.
Kod nas u Splitu,svi lječnici preporučuju hematologiju na Rebru.
Pozdrav!
[Vrh]
Vanda

PostPostano: čet tra 16, 2009 8:33 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

A evo, situacija se znatno popravila. Mora da sam baš imala nesreću da naletim na dvoje najvećih luđaka na onkologiji, hemići su otad i zasad super. Smile
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    www.hull.hr -> Liječenje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.